EEE-FT1H470AP
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 47uF 50V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 0.68 Ohm 195mA 2000h 105°C Automotive T/R
Beschreibung +
Search Keywords: EEEFT1H470AP
  • Artikelnummer:
    EEE-FT1H470AP
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    47 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    6.3 x 5.8 mm
  • Voltage:
    50 VDC