EEE-FK1V220AR
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 22uF 35V 20% (5 X 5.8mm) SMD 160mA 2000h 105°C Automotive T/R
Beschreibung +
Search Keywords: EEEFK1V220AR
  • Artikelnummer:
    EEE-FK1V220AR
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    22 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    5 x 5.8 mm
  • Voltage:
    35 VDC