EEE-FC1E470P
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20% (8 X 6.2mm) SMD 230mA 1000h 105°C Automotive T/R
Beschreibung +
Search Keywords: EEEFC1E470P
  • Artikelnummer:
    EEE-FC1E470P
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    47 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Size:
    8 x 6.2 mm
  • Voltage:
    25 VDC