EEE-1EA330AP
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 33uF 25V 20% (6.3 X 5.4mm) SMD 65mA 2000h 85°C Automotive T/R
Beschreibung +
Search Keywords: EEE1EA330AP
  • Artikelnummer:
    EEE-1EA330AP
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    33 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    6.3 x 5.4 mm
  • Voltage:
    25 VDC