ECW-U4104V17
Panasonic
The ECW-U4104V17 is a 0.1 µF, 250 VDC stacked metallized PEN film chip capacitor designed for DC blocking in xDSL applications ...
RoHS-konform
Discontinued
Reel Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: ECWU4104V17
  • Artikelnummer:
    ECW-U4104V17
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dielectric:
    Pen
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Termination Style:
    N/R
  • Size:
    9.8 x 6.3 x 4 mm