ECQ-UAAF104M
Panasonic
Cap Film Suppression X2 0.1uF 275VAC PP 20% (17.5 X 5 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued
Bag Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: ECQUAAF104M
  • Lieferant:
    Panasonic
  • Artikelnummer:
    ECQ-UAAF104M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Dielectric:
    PP
  • Voltage:
    275 VAC
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    17.5 x 5 x 12 mm