ECA-2WHG4R7
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 4.7 µF - 450 V - 20% - 10 X 20mm - Radial - 5 mm - 49 mA - 2000h - 105°C.
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Bag Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: ECA2WHG4R7
  • Lieferant:
    Panasonic
  • Artikelnummer:
    ECA-2WHG4R7
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    4.7 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    10 x 20 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    450 VDC