- JT1AE-B-DC24V
JT1AE-B-DC24V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO (( 32.26mm 27.43mm 20.4mm)) Through Hole
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: JT1AEBDC24V
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Panasonic Electronic Components
Artikelnummer:JT1AE-B-DC24V
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8536490075
Standardmenge:
1 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:SPST-NO
Mounting:Through Hole
Termination Style:N/A
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-55 to 85 °C