- JS1AF-B-12V-F
JS1AF-B-12V-F
Panasonic Electronic Components
Power Relay 12VDC 5DC/10AAC SPST-NO(22x16x16.4)mm THT
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued & Replaced
Bulk Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: JS1AFB12VF
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Panasonic Electronic Components
Artikelnummer:JS1AF-B-12V-F
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8536410050
COO:TH
ECCN:EAR99
Standardmenge:
100 -
Relay Construction:Non-Latching10725
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:SPST-NO10703
Maximum Current Rating:10
Mounting:Through Hole10716
Termination Style:PC Pin10727
Push to Test Button:No10724
Led Indicator:No10708
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Coil Resistance:400 Ohm