- FED20-24S12W
FED20-24S12W
P-Duke Technology, Inc.
DC-DC Converter - 20W - Vout: 12 VDC - Vin: 9 to 36 VDC - PCB Mount - 1.6kV Isolation - Remote On/Off
Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Tube Verpackung
Beschreibung