G7L2APPVDC12BYOMI
G7L2APPVDC12BYOMI
Omron Electronics
Vorrätig: 80
MINIMALE BESTELLING: 20
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
G7L-2A-P-PV-DC12
Omron Electronics
Power Relay 12VDC 30A DPST-NO(52.5x35.5x41)mm THT
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
Nicht RoHS-konform
Discontinued & Replaced
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: G7L2APPVDC12
  • Lieferant:
  • Artikelnummer:
    G7L-2A-P-PV-DC12
  • Alias/AKA:
    G7L2APPVDC12BYOMI,
  • Maßeinheit:
    Per Each
  • RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):
    No
  • HTS:
  • DC Coil Voltage:
    12 V