G7L2ABUBJCBINDC24BYOMI
Omron Electronics
Power relay - DPST - 25 A - 24 VDC - NO (2 Form A) – Silver Tin Indium - Test button - Screw terminal - Chassis mount - 1.9 ...
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Power relay - DPST - 25 A - 24 VDC - NO (2 Form A) – Silver Tin Indium - Test button - Screw terminal - Chassis mount - 1.9 W - 2 poles