G7L-1A-T-J-CB-AC24
Omron Electronics
Electromechanical Relay 24VAC 303Ohm 30A SPST-NO (( 52.5mm 33.5mm 53mm)) Bracket General Purpose Relay
Beschreibung +
Search Keywords: G7L1ATJCBAC24
  • Artikelnummer:
    G7L-1A-T-J-CB-AC24
  • AC Coil Voltage:
    24 V
  • Maximum Current Rating:
    30 A
  • Termination Style:
    0.25Quick Connect
  • Operating Temperature:
    -20 to 60 °C