G7L1ABUBJCBAC12BYOMI
Omron Electronics
Electromechanical Relay 12VAC 75Ohm 30A SPST-NO(68.5x34.5x49)mm Bracket General Purpose Relay
Beschreibung +
Search Keywords: G7L1ABUBJCBAC12BYOMI
  • Artikelnummer:
    G7L1ABUBJCBAC12BYOMI
  • Alias/AKA:
    G7L-1A-BUBJ-CB-AC12
    20
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Vorrätig: 19
Sofort versenden Buy all 19 in-stock or the regular minimum order quantity of 20