- G3VM-201H1
G3VM-201H1
Omron Electronics
Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.2A 200V AC/DC-OUT 6-Pin SOP
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: G3VM201H1
Lieferant:Omron Electronics
Artikelnummer:G3VM-201H1
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8541498000
Standardmenge:
300 -
Output Type:AC,DC
Maximum Output Voltage:200 V
Maximum Output Current:0.2 A
Output Device:MOSFET
Input Type:DC
Input Voltage:1.3 V