D100K100E
D100K100E
Ohmite
Vorrätig: 21
MINIMALE BESTELLING: 1
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
D100K100
Ohmite
Resistor, Wirewound - Vit. Enamel - Radial Lugs - 100W -A (+/-) 260ppm/AC - 100 Ohms
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
Nicht RoHS-konform
BOX Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: D100K100
  • Lieferant:
  • Artikelnummer:
    D100K100
  • Maßeinheit:
    Per Each
  • RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Technology:
    Wirewound
  • Case Style:
    Vitreous Enamel
  • Mounting:
    Bolt-On
  • Power Rating:
    100 W
  • Termination Style:
    Radial Lug
  • Resistance Value:
    100 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±260 ppm/°C