C35K1R0E
Ohmite
RESISTOR, POWER, 1OHM, 35W, 10%; Resistance: 1ohm; Resistance Tolerance: A± 10%; Power Rating: 35W; Temperature...
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +