- NAP-0112-025
NAP-0112-025
NAKAGAWA Manufacturing
Thermal Paper Roll- High Sens, 65μ Thick, 112mm W, OD: 48mm CoreID: 13mm, 25m
Datenblatt Zubehör Notify Me
Beschreibung