PIC24F32KA302T-I/SO
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 24 I/O - 32KB (11K x 24) FLASH - 512 x 8 EEPROM - 2K x 8 RAM - 1.8 to 3.6V - ...
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 24 I/O - 32KB (11K x 24) FLASH - 512 x 8 EEPROM - 2K x 8 RAM - 1.8 to 3.6V - 28-SOIC - T&R.