QMQF326P25-2.0A-500.000
Mercury Electronics Ind.
500.000 MHz TCXO - 2.5V - LVPECL - ±2.0 ppm - -40°C to 85°C - 6 lead SMD - 0.126"Lx0.098"W(3.2mmx2.5mm) - Tape&Reel
+ see all
Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +