3QHM572C2.0-19.440
Mercury Electronics Ind.
Crystal Oscillator - SSXO Type - 19.44 MHz - Enable/Disable - CMOS (Low EMI) Output - A±50ppm Frequency Stability - 3.3V Suppl ...
+ see all
Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Crystal Oscillator - SSXO Type - 19.44 MHz - Enable/Disable - CMOS (Low EMI) Output - A±50ppm Frequency Stability - 3.3V Supply - 4-SMD, No Lead.