IRM-30-5ST
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 5V@6A - 30W - Module
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: IRM305ST
  • Lieferant:
    MEAN WELL
  • Artikelnummer:
    IRM-30-5ST
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • Dimension:
    91 x 39.5 x 28.5 mm
  • Family:
    IRM-30
  • Input Frequency:
    47 to 63 Hz