HDR-100-48N
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@2.1A - 100.8W
Beschreibung +
Search Keywords: HDR10048N
  • Artikelnummer:
    HDR-100-48N
    1
  • Efficiency:
    90(Typ) %
  • Dimension:
    70 x 90 mm