HDR-100-24
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@3.83A - 92W
Beschreibung +
Search Keywords: HDR10024
  • Artikelnummer:
    HDR-100-24
    1
  • Efficiency:
    90(Typ) %
  • DC Input Voltage:
  • Dimension:
    70 x 90 mm