HDR-100-12N
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 12V@7.5A - 90W
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: HDR10012N
  • Lieferant:
    MEAN WELL
  • Artikelnummer:
    HDR-100-12N
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Family:
    HDR-100
  • Dimension:
    70 x 90 mm