- 20FM431K
20FM431K
Maida/Songtian
Metal Oxide Varistor - Thermally Protected Series - 20mm - 275VAC - 10000A Imax (01-2384)
Zubehör Notify Me
RoHS-konform
BULK Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: 20FM431K
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Maida/Songtian
Artikelnummer:20FM431K
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8533404000
COO:CN
ECCN:EAR99
Standardmenge:
100 -
Varistor Voltage:387 V to 473 V