RPLH16-02-02-02
Ledtronics
LED Panel Mount - Relampable - Rear Mount - 5/8"(16mm) Mtg Dia - Amber - 130Vdc/120Vac
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: RPLH16020202
  • Lieferant:
    Ledtronics
  • Artikelnummer:
    RPLH16-02-02-02
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Mounting:
    Panel
  • Dimension:
    54.1 x 25.4 x 40.6 mm