DAC25-20FWX
ETA-USA Power
AC-DC Power Supply - 25W - ±5VDC@±2.5A - Input: 90 to 264 VAC - Encapsulated - SMD PC Mount - 3 kVAC Isolation
+ see all
Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +