- 4230-T110-K0CU-30A
4230-T110-K0CU-30A
E-T-A Engineering Technology
Thermal-magnetic Circuit Breaker - DIN Mount - 30A - 1 Pole - Screw Terminals - UL489/IEC/EN60947-2(TÜV)
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Box Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: 4230T110K0CU30A
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:E-T-A Engineering Technology
Artikelnummer:4230-T110-K0CU-30A
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
COO:CN
ECCN:EAR99
Standardmenge:
1 -
Type:Thermal Magnetic2867
Voltage Rating:2402868VAC,802868VDC
Number of Poles:12860
Current Rating:30 A
Terminal Design:Screw2865
Operating Temperature:-30 to 75 °C
Mounting:DIN Rail2859
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Vorrätig:
3
Sofort versenden
Buy all 3 in-stock or the regular minimum order quantity of 5