CB3-3C-64M000000
CTS Corporation
Oscillator XO 64MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin SMD T/R
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +