625L3C040M00000
CTS Corporation
HCMOS Clock Oscillator - 40 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 15mA - -20°C to 70°C - 4-SMD - No Lead - ...
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
HCMOS Clock Oscillator - 40 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 15mA - -20°C to 70°C - 4-SMD - No Lead - Surface Mount.