MC18FD331J-F
Cornell Dubilier
Mica Multilayer RF Capacitors - SMD - 330pf (+/-) 5% - 500VDC - 25ppm/°C - 1812 - RoHS
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
BAG Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: MC18FD331JF
  • Lieferant:
    Cornell Dubilier
  • Artikelnummer:
    MC18FD331J-F
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Dimension:
    4.5 x 3.2 x 2(Max) mm
  • Lead Pitch For Radial:
    N/R
  • Construction:
    Flat
  • Capacitance Value:
    330 pF