CDV19FF152JO3F
Cornell Dubilier
The CDV19FF152JO3F is a standard dipped silvered mica capacitor featuring a capacitance of 1500 pF and a voltage rating of 100 ...
Beschreibung +
The CDV19FF152JO3F is a standard dipped silvered mica capacitor featuring a capacitance of 1500 pF and a voltage rating of 1000 Vdc.
Search Keywords: CDV19FF152JO3F
  • Lieferant:
    Cornell Dubilier
  • Artikelnummer:
    CDV19FF152JO3F
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Lead Pitch For Radial:
    8.7 mm
  • Capacitance Value:
    0.0015 uF
  • Dimension:
    17.3(Max) x 6.9(Max) x 13.7(Max) mm
  • Family:
    CDV19
  • Construction:
    N/A
  • Lead Diameter:
    0.8 mm