CDV19FF102JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 1000pF (+/-) 5% - 1000VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
BAG Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: CDV19FF102JO3F
  • Lieferant:
    Cornell Dubilier
  • Artikelnummer:
    CDV19FF102JO3F
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Lead Diameter:
    0.8 mm
  • Dimension:
    17(Max) x 6.4(Max) x 13.5(Max) mm
  • Lead Pitch For Radial:
    8.7 mm
  • Family:
    CDV19
  • Capacitance Value:
    0.001 uF