CDV19EF470JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 47pF (+/-) 5% - 1000VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C - RoHS
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
BAG Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +