CD10ED200JO3F
Cornell Dubilier
A 20 pF, 500 Vdc, standard dipped mica capacitor with a ±5% tolerance for stable timing applications.
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
BAG Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: CD10ED200JO3F
  • Lieferant:
    Cornell Dubilier
  • Artikelnummer:
    CD10ED200JO3F
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Family:
    CD10
  • Capacitance Value:
    20 pF
  • Dimension:
    9.1(Max) x 4.8(Max) x 8.4(Max) mm
  • Lead Diameter:
    0.4 mm
  • Lead Pitch For Radial:
    3.6 mm