TBU-CA085-100-WH
Bourns
Transient Blocking Unit (TBU) - Bidirectional - 6.5 x 4 x 0.85 mm - Maximum impulse voltage 850V - Maximum RMS voltage 425V - ...
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Transient Blocking Unit (TBU) - Bidirectional - 6.5 x 4 x 0.85 mm - Maximum impulse voltage 850V - Maximum RMS voltage 425V - 17.4 Ohm - Surface Mount.
Search Keywords: TBUCA085100WH
  • Lieferant:
    Bourns
  • Artikelnummer:
    TBU-CA085-100-WH
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Family:
    TBU-CA
  • Dimension:
    6.5 x 4 x 0.85 mm
  • Maximum Blocking Time:
    1 us
  • Maximum Impulse Voltage:
    850 V