SRF3216A-222Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 2.2kOhm 100MHz 200mA 1.2Ohm DCR SMD Automotive T/R
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: SRF3216A222Y
  • Lieferant:
    Bourns
  • Artikelnummer:
    SRF3216A-222Y
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Dimension:
    3.4mm x 1.8mm x 2.2 mm