- SMBJ18CA
SMBJ18CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 18V 600W 2-Pin SMB T/R
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: SMBJ18CA
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Bourns
Artikelnummer:SMBJ18CA
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8541100070
COO:TW
ECCN:EAR99
Reel Pack:
3000 -
Maximum Peak Pulse Current:20.6 A
Dimension:4.57(Max) x 3.94(Max) x 2.2(Max) mm
Configuration:Single
Maximum Clamping Voltage:29.2 V