SDR1307-102KL
Bourns
Inductor Power - Wirewound - 13 x 13 x 7mm - 1 mH - 100KHz - 650 mA - 1.6 Ohm.
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: SDR1307102KL
  • Lieferant:
    Bourns
  • Artikelnummer:
    SDR1307-102KL
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    400
  • Inductance:
    1 mH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    650 mA
  • Maximum DC Resistance:
    1.6 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C