CD214A-T85CALF
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 85V 400W 2-Pin SMA T/R
+ see all
Datenblatt Zubehör
RoHS-konform
Discontinued & Replaced
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: CD214AT85CALF
  • Lieferant:
    Bourns
  • Artikelnummer:
    CD214A-T85CALF
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Maximum Peak Pulse Current:
    2.9 A
  • Maximum Clamping Voltage:
    137 V