5900-153-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 15mH 10% 1KHz Ferrite 190mA 11.5Ohm DCR AXL
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
TRAY Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: 5900153RC
  • Lieferant:
    Bourns
  • Artikelnummer:
    5900-153-RC
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    864
  • Inductance:
    15 mH
  • Type:
    High Current RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    11.5 Ohm
  • Maximum DC Current:
    190 mA