- 4606X-101-332LF
4606X-101-332LF
Bourns
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 0.75W(3/4W) A±100ppm/A°C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Beschreibung
Search Keywords: 4606X101332LF
Lieferant:Bourns
Artikelnummer:4606X-101-332LF
Case Size:N/R
Circuit Designator:BUS
Number of Resistors:5
Number of Terminals:6
Power Rating:0.75 (3/4) W
Power Rating per Resistor:0.2 (1/5) W
Resistance Value:3.3 KOhm
Tolerance:2 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Termination Style:Pin
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Vorrätig:
757
Versand heute, if you order in
Buy all 757 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000