- 3224W-1-101E
3224W-1-101E
Bourns
Trimmer Potentiometer - 100 Ohm - 0.25W(1/4W) - 12(Elec)Turns - 4.8 X 3.9 X 5.3mm - J-Hook - Surface Mount.
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: 3224W1101E
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Bourns
Artikelnummer:3224W-1-101E
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8536308000
COO:CR
ECCN:EAR99
Reel Pack:
250 -
Mounting:Surface Mount
Number of Turns:12(Elec) Turns
Termination Style:J-Hook
Power Rating:0.25 (1/4) W
Resistance Value:100 Ohm
Tolerance:10 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:4.8 x 3.9 x 5.3 mm
Operating Temperature:-65 to 150 °C