FPAM18P5151/S14
Baumer Electric
Retro reflective sensor - With polarization filter – Dark operate - Pulsed red LED - Size 67 mm (L) x 18 mm (diameter) - [10 t ...
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Retro reflective sensor - With polarization filter – Dark operate - Pulsed red LED - Size 67 mm (L) x 18 mm (diameter) - [10 to 30 ] VDC – 35 mA – M 12 connector – 4 pin - Wavelength 660 ƞm - Cylindrical threaded - Brass nickel plated - Light indicator: L