Q8R1CXXB220E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Blue - 220VAC @ 3mA - Recessed - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +