- AB-FA02430-19712-8A1
AB-FA02430-19712-8A1
American Bright Optoelectronics
Light Strip - IP20 - 24V - 120LED/m - CCT 3000K - CRI80 - 197" - Width 10mm
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
BAG Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung