ERK2GM220F20OT
Aishi Capacitor
Alum Electrolytic Capacitor - 22uF - 400V - -40°C to 105°C - 8mm Dia x 20mm - Radial Thru Hole - 2000 Hours
+ see all
Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +