Panel Mount Indicator RND .33" LED 12V Wire Red | VCC (Visual Communications Company) L65DR12L
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BAG 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: L65DR12L
  • 供应商:
    VCC - Visual Communications Company
  • 部件编号:
    L65DR12L
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Mounting:
    Panel
  • Dimension:
    20 mm
  • Type:
    Uni-Color
  • Maximum Forward Voltage per Color:
    N/A
  • Color:
    Red
  • Peak Wavelength:
    627(Max) nm
  • Lens Shape Type:
    Circular
  • Lens Appearance:
    Diffused
  • Lens Dimensions:
    10x10x4 mm
  • Intensity:
    30 mcd
  • Viewing Angle:
    30 °
  • Maximum Forward Current:
    10 mA