Search Keywords: CNX722C200FVT
  • 供应商:
    VCC - Visual Communications Company
  • 部件编号:
    CNX722C200FVT
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Mounting:
    Panel
  • Dimension:
    26.9 mm
  • Type:
    Uni-Color
  • Maximum Forward Voltage per Color:
    28 V
  • Color:
    Red
  • Peak Wavelength:
    N/A
  • Lens Shape Type:
    Circular
  • Lens Appearance:
    N/A
  • Lens Dimensions:
  • Intensity:
    2700(Max) mcd
  • Viewing Angle:
  • Maximum Forward Current:
    20 mA